De ogen en oren in úw buurt!

Donkere Dagen Offensief is een succes!

Gisteren waren onze vrijwilligers weer actief in alle buurten van Hendrik-Ido-Ambacht. Dit keer was buurtpreventie H.I.A. onderdeel van een regionaal donkere dagen offensief. 

Onze vrijwilligers letten tijdens het DDO extra op onverlichte woningen, slecht verlichte gangpaden en inbraakgevoeligheid.

Middels een app-groep werd er contact gehouden met verschillende buurtpreventieteams uit de regio.

Meldingen

Tijdens onze rondes werden verschillende meldingen gedaan bij meldpunt, gemeente en politie. Denk aan overlast, overhangend groen, belemmering hulpdiensten (fout parkeren), defecte straatverlichting en open voertuigen.

Vrijwilligers buurtpreventie

Met dank aan de inzet van onze vrijwilligers hebben wij weer een bijdrage kunnen leveren aan een veilige woonomgeving in Hendrik-Ido-Ambacht. Wilt u ook een bijdrage leveren? Dat kan al vanaf één uur per maand! Neem contact op met info@buurtpreventiehiambacht.nl en vraag naar de mogelijkheden.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com