De ogen en oren in úw buurt!

Open voertuig aangetroffen, eigenaar ingelicht

buurtpreventie

Voertuig niet afgesloten

Onze vrijwilligers treffen regelmatig voertuigen aan die niet afgesloten zijn. Wanneer dit gebeurd proberen onze vrijwilligers altijd de eigenaar van het open voertuig te traceren om deze hiervan op de hoogte te stellen.

Het is daarbij voor onze vrijwilligers belangrijk om te checken of er indicatoren zijn om te checken of de auto niet is afgesloten. Onze lopers zijn op de hoogte wat deze indicatoren zijn en zullen bij twijfel met beleid het voertuig controleren.

Samenwerking wijkagenten

Wanneer een open voertuig is aangetroffen waarvan we de eigenaar niet kunnen traceren controleren wij of er waardevolle spullen in het zicht liggen. Wanneer dit het geval is schakelen wij de wijkagent in. Op deze manier kan in de meeste gevallen de eigenaar gevonden worden zodat het voertuig afgesloten kan worden.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com